Medarbetare

FÖRSÄLJNING CONTAINERS & VÄGPRODUKTER TEL: 08 – 673 10 20

Helen Lilliehöök

Försäljning Vägprodukter & Containers
helen@containertjanst.se

Peter Påhlsson

Peter Påhlsson

Försäljning containers
peter@containertjanst.se

Robert Johansson

Robert Johansson

Försäljning Containers, ombyggnation
robert@containertjanst.se

Rikard Cassergren

Försäljning vägprodukter och container
rikard@containertjanst.se

Rasmus Klang

Försäljning Containers
rasmus@containertjanst.se

JOHAN FREDRIKSSON

Johan Fredriksson

Snickeri och ombyggnation
info@containertjanst.se

Anette Trollstråle

Säljunderstöd Länna
info@containertjanst.se

Sebastian Skeppström

Säljunderstöd Länna
info@containertjanst.se

Arne Wahlgren

Reparation och konstruktion
cont@friconsvenska.com

Ramazan Demirok

Ramazan Demirok

Säljunderstöd Depå Frihamnen
info@containertjanst.se

Torbjörn Westman

Besiktning och reparation
cont@friconsvenska.com

Robin Ramirez

Besiktning och Reparation
info@containertjanst.se

Gösta Johansson

Grundare
gosta@containertjanst.se

Henrik Setterblad

Henrik Setterblad

VD Ålheds, fakturafrågor
henrik@containertjanst.se

Thomas Johansson

VD Containertjänst, Marknad
thomas@containertjanst.se