Medarbetare

FÖRSÄLJNING CONTAINERS & VÄGPRODUKTER TEL: 08 – 673 10 20

Rikard Cassergren

Depåchef Länna, Försäljning vägprodukter och container
rikard@containertjanst.se

Robert Johansson

Robert Johansson

Försäljning Containers, ombyggnation
robert@containertjanst.se

Nicklas Johansson

Försäljning Vägprodukter och Containers
nicklas@containertjanst.se

Helen Lilliehöök

Försäljning Vägprodukter & Containers
helen@containertjanst.se

Rasmus Klang

Försäljning Containers
rasmus@containertjanst.se

JOHAN FREDRIKSSON

Johan Fredriksson

Snickeri och ombyggnation
info@containertjanst.se

Kim Melasalmi

Snickeri o Ombyggnation
info@containertjanst.se

Anette Trollstråle

Säljunderstöd Länna
info@containertjanst.se

Sebastian Skeppström

Säljunderstöd Länna
vaglanna@containertjanst.se

Simon Wallin

Säljunderstöd Länna
ctablanna@containertjanst.se

Arne Wahlgren

Reparation och konstruktion
cont@friconsvenska.com

Ramazan Demirok

Ramazan Demirok

Säljunderstöd o Besiktning
sct@containertjanst.se

Torbjörn Westman

Besiktning o Reparation
sct@containertjanst.se

Gösta Johansson

Grundare
gosta@containertjanst.se

Henrik Setterblad

Henrik Setterblad

VD Ålheds, fakturafrågor
henrik@containertjanst.se

Thomas Johansson

VD Containertjänst, Marknad
thomas@containertjanst.se